Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Memory cup

26.5.2012

V nádherném prostředí restaurace Výtopna v Orlové se konal za krásného slunečného počasí obnovený turnaj trojic v petanque MEMORY CUP ( na památku těch, kteří už s námi nemohou hrát...)

Početná valšovická výprava měla v úvodním kole ve skupinách čtyři kompletní triplety. Jen dvěma se podařilo ze skupin postoupit do KO systému, bohužel jeden triplet byl vyřazen z bojů o semifinále. Ten čtvrtý ve složení Jirka Gratcl, Tomáš Kutý a Martin Jakeš se nakonec do finále nedostal a umístil se na 4. místě. Hned za nimi se umístila trojice Miluška Kutá, Petr Tománek a Lenka Svobodová.

Na prvním místě se umístila trojice z Orlové Radim Bury,Marek Olšár a Kamil Jurišta. na druhém místě Boleslav Ivanuszek, Libor Polách a Petr Pavlík z Albrechtic a na třetím opět Orlováci Libor Tomi,Jaroslava Krůlová a Romana Wzientková.

 

V doprovodném B turnaji se zadařilo tripletu Honzy Ježíška, Mirka Suka a Zbyňka Grepla, kteří si domů odvezli poháry za 3. místo. Na 6. místě v tomto turnaji se pak umístila další valšovická trojice Eva Suková, Boženka Ježíšková a Martin Gratcl.

Pořadatelům se turnaj velmi vydařil.Patří jim poděkování za pohodově, příjemně a sportovně strávenou sobotu.