Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Soft pétanque Staříč

10.3.2012

V sobotu 10. 3. 2012 se ve Staříči v nově opraveném kulturním domě konal třetí softpétanque turnaj. Prostory sálu a přilehlé tělocvičny se staly místem utkání 15 dvojic z Albrechtic, Orlové, Staříče a Valšovic. Tentokrát se v základní části velice dařilo valšovické dvojici – Božence Ježíškové a Mirkovi Sukovi. Bez jediné porážky ve čtyřkolovém švýcaru tak postupovali do KO systému z prvního místa. Zaslouží si od nás velké gratulace! Již v následném utkání se jim tolik nedařilo a utrpěli porážku od manželů Šebestových, Mirky a Pavla. Po dalších bojích se nakonec umístili na pěkném 6. místě. Druhá valšovická dvojice, Lenka Svobodová se Zbyňkem Jakešem, se probojovala až do finále, kde porazili jednoznačně Honzu Bukovčíka s Kamilem Vajčovcem  Na třetím místě se umístila další albrechtická dvojice Bolek Ivanušek a Petr Pavlík. Třetí valšovická dvojice Eva Suková s Honzou Ježíškem se marně snažili prolomit hru na smolném hřišti v tělocvičně. Bohužel do KO nepostoupili, podařilo se jim vybojovat pěkné 11. místo.

Poslední halový turnaj letošní zimní sezóny se velmi vydařil. Poděkování patří všem organizátorům ze Staříče.Vytvořili pro účastníky velmi příjemné a  přátelské prostředí.

Jaro brzy začne a tak udělejme pomyslnou tečku za zimní softurnajovou sezónou a s nadšením se vrhněme na železné koule házené pod širým nebem. Koulím zdar !!!