Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Zimní pohár klubů - Albrechtice

22.1.2011

V tělocvičně základní školy v Albrechticích se uskutečnilo 1.kolo Zímní ligy klubů v softpétanque.Bylo to příjemné setkání u "kožených" koulí v dlouhé zimní přestávce.Družstva Albrechtic, Staříče a Valšovic se utkaly ve vzájemných zápasech v tripletech, dubletech i jednotlivcích.Náš klub v tomto měření sil nepoznal hořkost porážky a ve všech zápasech slavil vítěztví. Na úspěchu Valšovických barev se podílel v jednotlivcích Jirka Gratcl, ve dvojicích Miluška Kutá s Petrem Tománkem a ve trojicích bojovali Lenka Svobodová, Mirek Suk a Zbyněk Jakeš.

V odpoledních hodinách se pak uskutečnil samostatný turnaj dvojic. I zde se Valšovickým dařilo. Skvělým výkonem zvítězil Jirka Gratcl s Martinem Kozelským (Staříč).Druhé místo zůstalo v Albrechticích a třetí místo díky sehrané dvojici Miluška - Peťa putuje opět do Valšovic.(Šesté místo ještě přidali manželé Sukovi a osmé Lenka se Zbyňkem).

Za příjemně strávenou sobotu patří dík albrechtickým organizátorům, kteří opět přichystali tradičně skvělé prostředí .Je to výzva pro valšovičáky, kteří budou hostitelé druhého kola (19.2.)