Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Klubová liga - jaro

7.5.2023

Ani v neděli valšovičtí po sobotním turnaji nezaháleli. Proběhlo první kolo Klubové ligy, jejíž druhé kolo se odehraje tradičně na podzim. V každém kole (jaro, podzim) odehrajeme 6 zápasů systémem supermele, a po celkem 12 zápasech vše vyhodnotíme a vyhlásíme vítěze Klubové ligy na valné hromadě. Dnešního prvního kola se zúčastnilo 9 statečných hráčů, kteří přes velmi chladné a větrné počasí předváděli úžasné hody ve vyrovnaných zápasech. Není prot divu, že se někteří hřáči zahřívali čím se dalo: někdo si oblekl 3 mikiny a 2 bundy, někdo si dal griotku, a někdo se honil s pejskem, který se zmocnil košonku, a protože nestiíhal psímu tempu, vytvořila se běžecká štafeta, na jejímž konci byl košonek vítězoslavně opět uzmut k hraní.

Vítězem jarního kola se stal s 5 výhrami Zbyněk, na dalších místech se umístila Miluška, Petr, Ivoš a Dominik, kteří měli 4 výhry. Jak už ale i z minulosti víme, 2. kolo dovede vše změnit.

Na závěr jsme ještě po včerejším turnaji vše uklidili, rozebrali stan, lavečky a stoly, schovali udírnu a gril. No a samozřejmě také vše dojedli a dopili. Ještě jednou děkujeme všem členům za zvládnutí obou náročných petanque dnů a už se těšíme červencové jedničky.