Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Koulení na Staré Hoře

21.5.2022

V sobotu si valšovičtí hráči Miluška s Petrem zajeli na nový turnaj Koulení na Staré hoře, který se konal v bývalé raketové základně na Staré hoře v obci Mokrá – Horákov. Tento turnaj dvojic přilákal 48 týmů včetně početné skupinky hráčů ze Slovenska.

V základní části švýcaru Miluška s Petrem jen jedenkrát našli přemožitele, což se skórem 4 výhry a 1 prohra znamenalo postup do play off ze 7. místa. mezi nejlepších 16 týmů. Osmifinálovým soupeřem byli manželé Matuškovi, kteří ovšem také nenašli na valšovické recept. Ve čtvrtfinále to byli pro změnu manželé Chmelařovi, a ani oni nepřemohli Milušku s Petrem. V semifinále se opakoval souboj se soupeři ze Slovenska, se kterými měli valšovičtí jedinou prohru ve švýcaru. Odveta se povedla a ve finále to byl zase souboj se slovenským týmem, a i tento zápas Miluška s Petrem dokázali vyhrát, čímž ovládli celý tento turnaj.

Pořadatelé připravili hezký areál v novém prostředí, organizace klapala, chutný gulášek a občerstvení vůbec bylo výborné. Děkujeme za krásný turnaj.   P.T.

Výsledky:

  1. místo: Kutá M., Tománek P.
  2. místo: Čík M., Seman S. (Slovensko)
  3. místo: Krchňáková E., Kankara M. (Slovensko)