Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Bitva o Terezín

26.2.2022

V sobotu se valšovičtí hráči Miluška s Petrem a tentokrát doplněni o Petra Bejšovce z PK Sokol Medlánky zúčastnili opět turnaje trojic v Terezíně, tentokrát zařazeného do kategorie Prestige jako 7. Bitva o Terezín.

Po rozvolnění bylo už možno naplnit plně kapacitu místní konírny, a tak se 39 týmu popralo v 4 kolovém švýcaru s postupem do KO 16 o krásné trofeje.

V základní části jsme odvedli skvělé výkony, kdy se nám podařilo porazit 2 výborné týmy z Vrchlabí a také Ivoše a Honzu Michálkovy s Blankou Froňkovou. Takže nám po švýcaru patřilo 1. místo. V osmifinále jsme narazili na úřadující mužskou reprezentaci (Kauca, Marhoul, Valenz a Resl), kde jsme pokračovali v nastoleném herním trendu. Doplatili jsme ovšem na neproměňování šancí, které nám měly přinést dokonce šestku a pětku. A jak už to bývá, v průběhu zápasu se karta otočila a prohra nás vyřadila z bojů o stupně vítězů. Dohrávky jsme už nehráli a brali tak 16. místo.

Poděkování, poklona a úcta patří pořadatelům z SK Sahara Vědomice, kterým se turnaj povedl ať už plynulostí hry, zajištěním občerstvení nebo třeba jen pracovitostí při přípravě povrchu a zajištění areálu.

 

Výsledky:

  1. Místo: Koreš, Slobodová, Tintěrová
  2. Místo: Michálek, Michálek, Froňková
  3. Místo: Kauca, Marhoul, Valenz, Resl