Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Svatováclavské koulení

24.9.2022

Krásné slunečné počasí přivítalo v sobotu 43 dvojic na Svatováclavském koulení ve Valšovicích. Mimo hráčů z celé Moravy dojely také dva dublety ze Slovenska. Hrálo se systémem 4kolového švýcara s postupem do KO 16 a zbytek se dohrával ve skupinách po 8 týmech. Do play off se dostali z domácích Tomáš Kutý se svým spoluhráčem z Krumsína Bobem Motlem ze 3. místa, dále Miluška Kutá s Petrem Tománkem z 8. místa a Jirka Gratcl s Lubošem Ruskem z Polouvsí z 16. místa.

Nejvíce se dařilo Tomovi s Bobem, které až ve finále zastavili Slováci Juraj Valent s Michalem Bakytou. Celkové 7. místo obsadila Miluška s Petrem a 11. místo Jirka s Lubošem.

V dohrávkách pak obsadil Zbyněk Jakeš s Lenkou Svobodovou 27. místo, Eva Suková s Jirkou Němcem z FENYX Adamov 29. místo a Martin Jakeš s Vladimírkem Mašlaněm 36. místo.

Děkujeme všem hráčům za účast a také organizátorům, kteří v obsluze se o tyto hráče starali, a také dalším členům našeho klubu za vynikající tradiční gulášek. Těšíme se na vás opět na jaře při Prvomájovém koulení.

  1. místo: Juraj Valent a Michal Bakyta (CAP Bratislava)
  2. místo: Tomáš Kutý a Bob Motl (HRODE Krumsín)
  3. místo: Martin Skopal (Kulový blesk Olomouc) a Jiří Grepl (Carreau Brno)