Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Prezidentský pohár 2021

22.5.2021

V sobotu 22. května proběhl 5. ročník Prezidentského poháru.

Spřátelené kluby  ( Staříč, Orlová, Valšovice, Albrechtice = SOVA ) přizvali klub Poloúvsí a sezónu začali turnájkem mezi dvojicemi – prezident a jeho pomocník a turnájkem mezi jejich dvěma bodyguardy.

Pořadatelem tentokrát byl klub Albrechtic, v jejich bulodromu u Pivního baru. Ráno příjemné pohoštění a přivítání, každý byl rád, že se můžeme po tak dlouhé době zase vidět a zahrát si.

Počasí sice moc nepřálo, májový deštík byl vytrvalý, ale pořadatelé připravili altánky a „výdajové okénko“ v baru k zahřátí stačilo.

Turnaj prezidentů vyhrál náš klub : Zbyněk Jakeš s Petrem Tománkem. „Utrpěli“ jen jednu porážku od Poloúvsí, na 2. místě byly Albrechtice ( Bukovčík, Polách ) a 3. místo získal Staříč  ( Plesník, Csibrei ).

V turnaji bodyguardů byly na 1. místě Albrechtice ( Ševčík, Vajčovec ), 2. místo Poloúvsí ( Ondryhal, Vrzal ), 3. místo Orlová ( Bačo, Ulmann ).

Děkujeme pořadatelům z Albrechtic za pěkný startovací turnaj a těšíme se na další ročník – pozvání na další ročník přišlo od Orlováků.