Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Všechovický sofťák

8.2.2020

Dne 8.2.2020 proběhl tradiční soft turnaj klubu Valšovice. Pozvání na turnaj přijali hráči klubů z Polouvsí, Albrechtic, Staříče a pořádající klub měl také své hráčské zastoupení. Turnaj proběhl v areálu základní školy ve Všechovicích, která je nově opravena a nabídla tak velmi příjemné zázemí.

Jak je již dobrou tradicí, byla pro soutěžící připravena bohatá snídaně, včetně legendární domácí sekané a k uhašení žízně pak čepované polotmavé, z regionálního pivovaru "Horst".

Po uvítání hráčů byl prezidentem turnaje vysvětlen systém hry a průběh celého turnaje. Celkem 16 dvojic byly losem rozděleny do čtyř skupin. V základním kole si v rámci své skupiny zahráli dvojice spolu navzájem. Dvojice s nejlepším výsledkem ve skupině postoupila do finále a pro méně úspěšné čekaly dohrávky o umístnění v turnaji.

Po odehrání základního kola byl pro hráče připraven výborný oběd a po nezbytné poobědové minisiestě se hráči pustili do boje o umístění.

A jak to dopadlo:

1. misto: Jaroslav Ševčík - Kamil Vajšovec

2. místo: Marcela Gráfiková - Radim Valošek

3.místo: Lenka Svobodová - Zbyněk Jakeš

Hodnotné ceny byly připraveny nejen pro tři nejlepší dvojice, ale za svůj sportovní výkon a konečné umístění v turnaji, dostala každá dvojice drobný dárek, dle svého výběru. Děkujeme sponzorům turnaje. A děkujeme všem za účast na turnaji a těšíme se na další sportovní akce.