Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Ozvěny vánoc

18.1.2020

Osmičlenná výprava z Valšovic se v sobotu 18. ledna rozjela do spřátelených Albrechtic na první ze série softpetanqueových turnajů. Společná cesta jedním "minibusem", slibovala příjemnou atmosféru.

 V Albrechticích na nás čekalo super pohostinství pořadatelů a zajímavý herní systém. 4 skupiny po 5 týmech, rozlosování do každé skupiny jiný oddíl a tak se v základní části bojovalo každý s každým - dvojice z Abrechtic, Staříče, Poloúvsí, Polska, Slovenska a od nás. Postup do osmičky vyšel Lence Svobodové se Zbyňkem Jakešem, Pavlu Ondruškovi s Martinem Gratclem a Radce Němečkové s naší novou členkou Monikou Jahnovou.

V KO bojích se zadařilo Lence se Zbyňkem, Monika s Radkou si v závěru zahráli proti Martinovi s Pavlem. Jejich hra o 7. a 8. místo zaujala diváky, kteří s nadšením sledovali jejich lítý boj.

V semifinále se Zbyňkovi s Lenkou povedlo i podruhé porazit silný tým z Polska a dostat se do finále. Bohužel tady je přeplacoval Kamil s Jardou a jak to komentoval Kamil: "Konečně se nám povedlo vás porazit ve finále. Udělali jste nám velkou radost !!! :)))))“

Eva a Mirek Sukovi tento den bojovali statečně, ale únava z plesu jim byla těžkým soupeřem.

Výsledky :

1.místo Kamil Vajčovec a Jaroslav Ševčík

2.místo Lenka Svobodová a Zbyněk Jakeš

3. místo Renata Staroniewicz a Andrzej Monikowski

Děkujeme všem oraganizátorů z Albrechtic za pěkný a pohodový turnaj a těšíme se již na další, který bude u nás, v tělocvičně ve Všechovicích.

Zpáteční autobusová linka :

 Albrechtice - Ostrava Poruba – Hranice – Teplice – Valšovice – Opatovice -  Černotín byla opravdu zábavná :))).