Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Beraní koule Albrechtice

6.4.2019

Dne 6.4.2019 proběhl tradiční jarní turnaj dvojic „Beraní koule“ v Albrechticích.  Kapacita turnaje byl plně obsazena, včetně hráčů z Polska. Z našeho klubu se turnaje zúčastnili dvojice: Lenka Svobodová -  Zbyněk Jakeš, Božena Ježíšková - Eva Suková, Jan Ježíšek - Miroslav Suk a Zdeněk Šugar - Radka Němečková. Systém hry byl pětikolový švýcar s postupem do osmičky.

Před začátkem turnaje měli organizátoři pro hráče připravenou bohatou snídani, včetně teplého čaje, který přišel opravdu vhod, neboť sobotní počasí odpovídalo spíše chmurnému podzimu a bohužel vydrželo po celý den. Jinými slovy: pršelo, pršelo a zase pršelo.

Po přivítání hráčů organizátory turnaje, jsme se pustili do boje v základním kole, vybaveni deštníky, pláštěnkami a termoskou s teplým čajem. Bohužel se žádné dvojici po základním kole nepodařilo postoupit do osmičky. Nejlépe na 16. místě se umístila dvojice Lenka Svobodová - Zbyněk Jakeš, 23. místo obsadila dvojice Jan Ježíšek - Miroslav Suk, 24. místo Zdeněk Šugar - Radka Němečková a na 31. místě se umístila dvojice Eva Suková - Božena Ježíšková.

Závěrem chceme poděkovat pořadatelům turnaje za bezchybnou organizaci, příjemné zázemí s vynikajícím pohoštěním.

Z.Š.