Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Memory cup Orlová

21.4.2018

Úspěšná obhajoba v Orlové.

Lenka Svobodová a Zbyněk Jakeš slaví opět vítězství na Memory Cupu v Orlové. Sice se jim na poslední chvíli omluvil Dušan Moos, se kterým tento turnaj vyhráli v předchozích dvou letech, ale do týmu skvěle zapadl krumsínský Robert Janeček. Společně prošli turnajem bez sebemenšího zaváhání a svým soupeřům mnoho bodů nepovolovali. Překvapivě i jejich finálovi soupeři - Martin Pírek, Kamil Jurišta a David Bačo obdrželi na závěr trochu krutého "kanára".

Společně v sobotu do Orlové dorazili i další valšovičtí hráči. Boženka Ježíšková  doplnila Míšu a Aničku Poláchovy a společně postoupily po základní části do osmičky. Tam již sice další výhru nezaznamenaly, ale i tak v jejich týmu vládla spokojenost.

Postup se nepodařilo vybojovat kompletnímu valšovickému týmu Mirek Suk, Honza Ježíšek a Pavel Ondruška. Stejně dopadla i Eva Suková hrající s Honzou Csibreiem a Magdou Koudelkovou. Oba týmy se pak potkaly při dohrávkách ve stejné čtyřčlenné skupině. Kluci byli úspěšnější a skončili celkově na 14.místě a Eva se svými spoluhráči na šestnáctém.

Pro úplnost výsledku ještě uvádíme třetí místo, na kterém se umístili druzí nasazení Radek Skopal, Jana Rozsypalová a Miloš Pánek.

                                                                                             Z.J.