Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Valná hromada

13.1.2018

Valná hromada Sportovního klubu pétanque Hranice VI - Valšovice.

V sobotu 13.ledna 2018 se sešli členové klubu , aby zhodnotili rok minulý a vytýčili si cíle do dalšího roku. Loňská sezóna byla výsledkově pro klub velmi úspěšná, ale ne vše se nám povedlo. Klub se může pyšnit čtyřmi mistry republiky - Jirka Grepl  ve dvojicích, Lenka Svobodová v ženách, Miluška Kutá s Petrem Tománkem v mixech. Přivezli jsme i řadu pohárů z různých turnajů. Za neúspěch  naopak považujeme skutečnost, že jsme nedokončili extraligu klubů a konečným sedmým místem  ji opustili.

Klub vyhodnotil tradičně své nejlepší hráče. Asi nikoho nepřekvapilo, že se jimi stali právě mistři republiky  Lenka Svobodová a Jirka Grepl, který k tomu přidal i vítězství  o "Skokana roku". Určitě je potřeba i vyzvednout skutečnost, že se Jirka stal na konci roku republikovou jedničkou.

Vyhodnotili jsme naši činnost v roce 2017, naplánovali jsme si pořádání naších turnajů a dalších akcí. Současně se rozloučili s Jirkou Greplem, který přestupuje do Carreau Brno. Schválili přijetí nových členů a jak již bývá v našem klubu pěkným zvykem, popřáli svým členům, kteří se v loni dožili "kulatin".

V závěru valné hromady pak shlédli prezentaci klubu za loňský rok a vyslechli působivé vyprávění Lenky o účasti na MS žen v Číně, doplněné řadou fotografií.

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat všem naším sponzorům za jejich podporu  klubu a popřát všem pohodový a úspěšný rok 2018.