Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Kello cup

9.7.2011

 

Hned několik turnajů bylo v nabídce na tuto sobotu. Jedním z nich byl turnaj dvojic na Slatině pod názvem "KELLO CUP". Regionální turnaj ale s účastí dvaatřiceti kvalitních týmů z Čech i Slovenska. Ve velmi horkém letním dnu se v základní části bojovalo o postupovou osmičku.Poměrně tvrdý postupový klíč z našeho klubu zvládl pouze Jirka Grepl hrající s Hankou Šrubařovou (Carreau Brno).Těm se podařilo dostat se mezi poslední čtyři a bohužel zůstali na čtvrtém místě.

Lence Svobodové a Zbyňkovi Jakešovi dvě výhry na postup nestačily, ale bylo z toho nakonec slušné dvanácté místo. Petrovi Tománkovi s Miluškou Kutou a Martinu Jakešovi se Zbyňkem Greplem se vedlo ještě o něco hůře a o postupu nemohli uvažovat. S nadějí, že večer  to bude lepší se naše tři dvojice přesunuly do Žebětína na noční turnaj "Žebáková noční koule".

 

Souběžně se konal i turnaj v Hartvíkovicích - "Vo Jarinovy koule". Zde jsme měli jen jednoho zástupce. Tomáš Kutý se spoluhráči z Brna (Pavel Hejl ml., Tomáš Stoklásek) dovezl skvělé druhé místo.