Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

7. pétanque večírek

18.3.2017

Po roční pauze se v sobotu 18.3. uskutečnil sedmý pétanque večírek. Pozváni letos přijali kamarádi i ze vzdálenějších klubů. Přijeli Chrudimáci, Velimáci,Brňáci,Olomoučáci, které doplnili již tradičně kamarádi z Litovle a Albrechtic Nemohli samozřejmě chybět i naši známi z řad nehrajících. Výsledkem byla rekordní účast bezmála sedmdesáti účastníků.

K tanci i poslechu již tradičně hrála kapela "Z budy" z Orlové, která se rozrostla o další dva členy. Že se líbili o tom svědčil neustále plný parket. Přestávky se snažili organizátoři vyplnit doprovodným programem. Byla tak k shlédnuti prezentace valšovického klubu za loňský rok, sestřih fotek z předchozích večírků a taneční vystoupení "PIDILIDI". Tradiční raut a lístečková taškařice  jistě přispěla ke spokojenosti přítomných.

Již od příštího týdne se budeme znovu setkávat, ale již v roli spoluhráčů, či soupeřů na pétanque hřištích. Pozvolna začíná letošní venkovní sezóna, takže přejeme všem hodně úspěšných turnajů, hlavně pohodu a plno nových zážitků v našem sportu.

                                                                                                  Z.J.