Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Valná hromada

3.1.2016

Velmi krátce po oslavách nového roku se schází členové našeho klubu na své valné hromadě, aby bilancovali rok starý a naplánovali si rok 2016. Kromě většiny členů klubu jsme přivítali i zástupce obce Valšovice  paní  Mlčákovou a starostu města Hranic pana Kudláčka. Novoroční přípitek a blahopřání k významnému životnímu jubileu Boženky Ježíškové, navodil příjemnou atmosféru našeho jednání.

V úvodu již tradičně byli vyhlášení nejlepší hráči klubu, kteří převzali památeční plakety. Mezi ženami si ocenění odnesla Lenka Svobodová a mezi muži zcela zaslouženě Jirka Grepl. Ten si na cestu do Brna přibalil i trofej za skokana roku, která se uděluje hráči s největším bodovým zlepšením. Putovní pohár za klubovou ligu i letos obhájil Zbyněk Jakeš.

Hodnocení sezóny bylo velmi příjemné.  Kvalitních individuálnchí výsledků členů bylo zmíněno mnoho, ale  laťku do dalších let určitě posunul skvělý výsledek Tomáše Kutého na ME v Bulharsku (5.-8.místo), třetí místo Jirky Grepla v celostátním žebříčku za rok 2015 a kolektivní úspěch - 3. místo v extralize klubů.

Další část se zabývala hlavně plány na rok letošní, kde bychom chtěli navázat na výsledky předchozích let. Současně pokračovat ve zvelebování našeho pétanque areálu ve Valšovicích.

Loňským rokem vypršelo funkční období výkonnému výboru. Ten si však získal důvěru členů a po volbě v nezměněné sestavě povede klub i následující čtyři roky.

V závěru se tradičně rozpoutala diskuze, nad vším co nás trápí a co bychom rádi v klubu zlepšili, či uspořádali. 

Divočák se zelím zasytil naše žaludky a v pozdním nedělním odpoledni, tentokrát bez sportovních klání, jsme se rozešli k domovům.