Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Barevné koule

21.5.2011

Již tradiční turnaj „Barevné koule“ pořádané v nádherném prostředí státního zámku Jaroměřice nad Rokytnou přilákal tuto sobotu (21.5.2011) třicet dvojic. Všechny účastníky vítalo přímo letní slunečné počasí  a vždy usměvavý Jirka Březina.

Valšovickým barvám se zde v posledních letech vždy dařilo. Miluška Kutá s Petrem Tománkem si v předchozích ročnících odvezli originální skleněné koule za první i druhé místo. Bohužel letos se jim tolik nedařilo a tak je ze skromné valšovické  výpravy nahradili Lenka Svobodová se Zbyňkem Jakešem. Těm se podařilo zkompletovat sbírku a přivezli tuto krásnou trofej za třetí místo.

Souběžně s tímto turnajem se několik zástupců našeho klubu snažilo prosadit na CC Polska. Ve velmi silné konkurenci , která se tam sjela, se dokázal prosadit nejvíce Tomáš Kutý se spoluhráči z Krumsína a obsadili pěkné 9 - 16. místo.

Tento víkend byl poslední turnajovou přípravu před blížícím se MČR dvojic v Kolové. Valšovické barvy se zde chystají hájit tři dvojice, takže jim přejeme hodně úspěchů.