Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Meva cup

5.10.2013

5.10.2013 svítilo krásně sluníčko, a tak Martin Gratcl dorazil do Čech, vyzvedl v Kolíně svého spoluhráče Ivo Navalaného a vyrazili na poslední letošní prestiqe do Vědomic.

 Sešla se tam nakonec konkurence 34 týmů. Hral se 4.kolový „švýcar“. Turnaj probíhal v poklidném tempu, jen my jsme zdržovali hrou po limitu. Nebyl to úmysl, ale hra po jednotlivých bodech něco zabere a dohrávat na extra nához, to nás vysloveně bavilo. Postupovali všichni favoriti a nějakým zázrakem jsme postoupili i my se 14 místa do 16tky. Tam jsme narazili na soupeře nad naše síly. V KO systému jsme nakonec obhájili 14 místo po „švýcaru“. Sehráli jsme řadu zajímavých utkání a s celkovým umístěním , jsme podle Nás neudělali ostudu Valšovicím.

Večer jsme turnaj pečlivě rozebrali u skleničky dobrého pití.  Turnaj vyhrála dvojce Lukáš Valenz a  Pavel Valenz  (Varan Karlovy Vary) ve finále porazili dvojici Lubomír Srnský (1. KPK Vrchlabí) a  Veronika Slobodová (POP Praha), jako třetí je doplnili na stupních vítězů Jakub Konšel a Jan Resl (POP Praha).

                                                                                                                                        I.N.