Sportovní klub PÉTANQUE
Hranice VI - Valšovice

Den s mikroregionem Hranicko

13.10.2012

Vážení přátelé,

Dovolte mi, abych Vás touto cestou pozval na již 6. ročník akce Den s regionem Hranicko 2012,

kterou pro Vás každoročně pořádají Mikroregion Hranicko, MAS Rozvojové partnerství regionu Hranicko a Hranická rozvojová agentura

 

Datum:                Sobota 13. října 2012

Místo:                  Sportovní areál Valšovice (Loc: 49°31'8.012"N, 17°42'31.482"E)

 

Hlavním programem je pétanqueový turnaj tříčlenných družstev O pohár Mikroregionu Hranicko a další lákavé ceny. Začátek v 9:00, registrace od 8:30.

Pétanque je jednoduchá oddychová hra, u které i úplní nováčci dokážou vítězit nad zkušenými matadory, proto se nemusí vůbec bát ani ti, kdo by si tuto hru chtěli vyzkoušet poprvé.

Jakékoliv Vaše družstvo můžete hlásit do turnaje již nyní pomocí přiložené přihlášky, kterou vyplněnou zašlete  na adresu vaculova@hranickarozvojova.cz. Uzávěrka přihlášek je 12.10., nejpozději na začátku ranní registrace.

 

Turnaje se zúčastní též dvě desítky hostů z polské gminy Kolonowskie, kteří zde jsou na partnerské studijní cestě. Vyhlašování výsledků zpestří svým vystoupením od 13.30h Dechová hudba Hustopeče nad Bečvou, zajištěn bude velkokapacitní stan s posezením, ochutnávka a prodej místních výrobků od Skaličského medu přes mošty z Lučic a pecáky z Hustopeč až po mléčné výrobky z Farmy Zdeňka. Chybět nebude guláš, klobásky a čepované pivo. Po celý den bude zajištěn program pro děti v dětském koutku plném her a soutěží, účastníci si mohou též zastřílet ze vzduchovky. V případě nepříznivého počasí proběhnou v krytém stanu náhradní turnaje v různých stolních hrách